Kurnik GABI w niebiesko-białej kolorystyce

Nowoczesny wygląd, funkcjonalne rozwiązania. Kurnik GABI to popularna pozycja w naszej ofercie. Produkt to idealne połącznie świetnej jakości i atrakcyjnej ceny.

Sprawdź

Kurnik STELLA z dwoma przystawkami

STELLA to flagowy produkt z oferty Petgarden który jest bardzo często wybierany przez naszych Klientów. W ofercie posiadamy wiele konfiguracji tego modelu.

Sprawdź

Kurnik ROCKY w wolierze

Rocky to bardzo popularny kurnik który doskonale sprawdzi się w każdym ogrodzie. Szeroki wachlarz rozmiarów pozwoli dopasować produkt do indywidualnych potrzeb,

Sprawdź

Kurnik Nico z szufladą

Kurnik Nico to drewniany, kompaktowy domek dla kur, w którym zamieszkać może od 3 do 8 kur, w zależności od rozmiaru.

Sprawdź

Kurnik Andy

Kurnik Andy to kompaktowy nowoczesny kurnik, model na zdjęciach dodatkowo na życzenie klienta został wyposażony w siatkę zabezpieczającą spód przed podkopami drapieżników

Sprawdź

Kurnik Nico z szufladą

Kurnik Nico to drewniany, kompaktowy domek dla kur, w którym zamieszkać może od 3 do 8 kur, w zależności od rozmiaru.

Sprawdź

Domek Ogrodowy z wybiegiem dla Kota

Domek ogrodowy dla kota z zewnętrznym ogrodzonym wybiegiem to idealne miejsce, które zapewni Twojemu pupilkowi maksymalny komfort i rozrywkę na świeżym powietrzu. Ten wyjątkowy domek został zaprojektowany tak, aby spełniać wszystkie potrzeby Twojego kota, łącząc w sobie elementy zabawy, odpoczynku i higieny.

Sprawdź

Kurnik CAMPINE

Kurnik CAMPINE to drewniana, solidna konstrukcja wykonana z dbałością o najmniejszy detal. Tutaj pięknie zaaranżowany z kwiatuszkami w oknach, jest perłą w ogrodzie. Serdecznie dziękujemy za podesłane zdjęcia!

Sprawdź

Domek dla kaczek

Na specjalne zamówienie stworzyliśmy wyjątkowy domek dla kaczek. Zapraszamy do kontaktu, realizujemy indywidualne projekty, nie boimy się wyzwań.

Kontakt
1 z 5

Pochwal się swoją aranżacją naszego produktu!

Nie czekaj! Zrób zdjęcie i wyślij na e-mail: biuro@petgarden.pl

Najlepsze realizacje zostaną nagrodzone, zapraszamy!